Wigilia w Aeroklubie Włocławskim – czas pożegnania…

Dnia 17 Grudnia 2015 roku w Aeroklubie Włocławskim odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, w którym udział wzięli jego Członkowie i przedstawiciele Zarządu Aeroklubu Włocławskiego, Przewodniczący i przedstawiciele poszczególnych sekcji oraz pracownicy, a także liczni zaproszeni goście – przyjaciele i sympatycy Aeroklubu Włocławskiego. W trakcie spotkania wigilijnego, odbyło się jednocześnie pożegnanie odchodzącego na emeryturę z dniem 1.01.2016 wieloletniego Szefa Wyszkolenia Aeroklubu Włocławskiego, Kolegi Włodzimierza Kaczyńskiego. W imieniu całej społeczności aeroklubowej, otrzymał on serdeczne podziękowania z okolicznościowymi uhonorowaniami za wieloletnią współpracę i jego osobisty wkład w działalność i rozwój Aeroklubu Włocławskiego.

Natomiast w dniu 19 Grudnia 2015 odbyła się druga część spotkania Kolegi Włodzimierza Kaczyńskiego z pilotami, Członkami Aeroklubu i przyjaciółmi, które przebiegło w miłej i wigilijnej atmosferze.