Zapraszamy na szkolenia lotnicze w sezonie 2017!

Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego, prowadzi zapisy na szkolenie lotnicze – samolotowe, szybowcowe, motolotniowe, spadochronowe, balonowe oraz modelarskie w sezonie 2017. Wszystkich zainteresowanych szkoleniem lotniczym, prosimy o kontakt:

Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego
LOTNISKO KRUSZYN
87-853 KRUSZYN

Numer telefonu: Biuro – (54) 235 54 43
E-mail: biuro@aeroklub.wloclawek.pl

Wymagania wiekowe dotyczące szkolenia lotniczego:

Szkolenie szybowcowe – mogą rozpocząć osoby, które ukończyły 14 rok życia i przedstawią podpisaną zgodę rodziców na udział w szkoleniu, potwierdzoną notarialnie. Tak więc uczestnikiem szkolenia, może zostać już uczeń gimnazjum. Górna granica wiekowa nie obowiązuje.

Szkolenie balonowe – tak, jak w przypadku szkolenia szybowcowego – kandydat musi mieć ukończone 14 lat i zgodę rodziców na udział w szkoleniu.

Szkolenie samolotowe – do szkolenia na pilota samolotów, przystąpić mogą osoby, które ukończyły 16 lat.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.

Zapraszamy!