Plebiscyt Cumulusy 2016 dobiegł końca

W sobotę, 18 lutego 2017 odbyła się już druga edycja Plebiscytu na najlepszego sportowca lotniczego Cumulusy 2016, w której uczestniczyli również reprezentanci Aeroklubu Włocławskiego – pilot szybowcowy Łukasz Wójcik oraz pilot balonowy Arkadiusz Iwański.

To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w gościnnych wnętrzach Airport Hotel Okęcie. Organizatorem po raz kolejny był Krzysztof Sondej i jego niezawodna Air Sports Promotion. Impreza została zorganizowana na bardzo wysokim poziomie. Prowadzącymi to lotnicze wydarzenie byli Paulina Sykut-Jeżyna i Radek Brzózka.

„Jako zwycięzca ubiegłorocznego plebiscytu dostąpiłem wyjątkowego zaszczytu wręczania Złotego Cumulusa tegorocznemu najlepszemu zawodnikowi. Warto dodać, ze pozostałe statuetki finalistom wręczały znane osoby, jak Karol Strasburger, Karolina Szostak, Maciek Stroiński. Patronat medialny nad imprezą sprawowały Polsat Sport, TVP Sport i Radio Kolor. Cumulusy to bardzo cenna inicjatywa, która skupia całe środowisko lotnicze od modelarzy, szybowników po pilotów samolotowych.” – podsumowuje Łukasz.

Więcej informacji na temat Plebiscytu Cumulusy 2016 – w tym wyniki, znajdą Państwo na oficjalnej stronie: www.cumulusy.pl/cumulusy2016/