Przekaż 1% podatku na Aeroklub Włocławski

Jak co roku, Aeroklub Polski informuje o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz wspierania polskich lotników.  W związku z możliwością wsparcia konkretnego aeroklubu regionalnego, prosimy o przekazanie tej symbolicznej kwoty na rzecz Aeroklubu Włocławskiego im. Stanisława Skarżyńskiego.

Aby to zrobić, należy postąpić według następujących wskazówek:

• W odpowiedniej rubryce swojego formularza podatkowego należy podać numer KRS Aeroklubu Polskiego – 0000122672
  • W komórce „Wnioskowana kwota”, należy wpisać wg podanych w formularzu wskazówek obliczony 1% ze swojego podatku.
  • W rubryce „Cel Szczegółowy”, należy wskazać cel, na który chce się przekazać 1% podatku, czyli w tym przypadku nazwę naszego stowarzyszenia – Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego

Z góry składamy Państwu serdeczne podziękowania za okazane wsparcie.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Aeroklubu Polskiego. Aby przejść na stronę, należy kliknąć na poniższą grafikę.