Już za kilka dni otwarcie Sezonu Lotniczego 2017

Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego i klub motocyklowy ATH Moto Club Włocławek zapraszają na uroczyste otwarcie sezonu lotniczego i sezonu motocyklowego 2017, które odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 1 Maja na lotnisku Kruszyn koło Włocławka. Uroczystość odbędzie się w 13 rocznicę akcesji Polski do Unii Europejskiej i w 118 rocznicę urodzin Patrona Aeroklubu Włocławskiego, płk pil. Stanisława Skarżyńskiego i co najważniejsze – w 58 rocznicę powstania Aeroklubu Włocławskiego. Co więcej, tegoroczne otwarcie sezonu lotniczego połączone będzie z otwarciem sezonu motocyklowego z udziałem miłośników dwuśladów z klubu motocyklowego ATH Moto Club Włocławek, którzy licznie przybędą na lotnisko Aeroklubu Włocławskiego.

Otwarcie sezonu lotniczego i motocyklowego rozpocznie się o godzinie 13.40, a całość uroczystości przebiegała będzie według następującego programu:

1000  Wjazd motocyklistów na miejsce zbiórki.

1230 – 1315  Msza św. W intencji bezpiecznego nowego sezonu.

1340 Wspólne otwarcie sezonu lotniczego i motocyklowego.

1410 Uroczysta parada motocyklowa ulicami Gminy Włocławek i Miasta Włocławek.

1420 Pokazy „Bezpieczna Kobieta”.

1515 Powrót uczestników parady motocyklowej.

1500 – 1600 Koncert zespołu bluesowo – rockowego.

1615 – 1630 Symulacja ratownictwa drogowego (WORD).

1630 – 1800 Koncert zespołu Wpół Do Bluesa.

1800 Zakończenie – wyjazd uczestników.

W trakcie zmian zespołów będą organizowane konkursy:

– przejazd sprawnościowy motocyklem parami

– przejazd slalomem

– konkursy

– oraz wiele innych atrakcji

Prezentacje:
Firmy ubezpieczeniowych, firm budowlanych, firm komputerowych, banków, medycyny niekonwencjonalnej, telefonii komórkowych, firm kosmetycznych, itp.

Dodatkowe atrakcje:
Skoki spadochronowe, pokazy modelarskie, motolotnie, loty samolotem AN-2 i Cessna, samochody z Automobilklubu Włocławskiego pokazy PSP, konie i kucyki, oraz wiele innych atrakcji.