Otwarte Zawody Modelarskie pn. „Młodzi Modelarze Lotnicy na Start” 2017 – zakończone!

Informujemy, że zgodnie z Kalendarzem Imprez Aeroklubu Włocławskiego na rok 2017 w dniu 10.06.2017 odbyły się coroczne, tradycyjne już Otwarte Zawody Modelarskie w klasie F1A/M i F1H pod nazwą „Młodzi Modelarze Lotnicy na Start” 2017.

W zawodach udział wzięło 12 zawodników, reprezentantów Modelarni Aeroklubu Włocławskiego oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Bądkowie.

Warunki pogodowe pozwoliły na przeprowadzenie 3 z 5 przewidzianych w regulaminie zawodów kolejek lotów, jednakże ilość ta była wystarczająca, by zawody uznać za rozegrane. Poniżej prezentujemy zwycięzców w poszczególnych klasach:

Konkurencja F1A/M Młodzicy
1.Mateusz Świercz – GOK Bądkowo
2.Zuzanna Nowak – GOK Bądkowo
3.Wiktor Adamski – Aeroklub Włocławski

Konkurencja F1A/M Juniorzy Młodsi
1.Ireneusz Chaberski – Aeroklub Włocławski
2.Stanisław Sarnowski – Aeroklub Włocławski
3.Wiktor Kaczmarek – Aeroklub Włocławski

Konkurencja F1H
1.Maciej Świercz – GOK Bądkowo
2.Mateusz Świercz – GOK Bądkowo
3.Zuzanna Nowak – GOK Bądkowo

Zawody przebiegły w sportowej atmosferze, zwycięzców uhonorowano pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami.