Uwaga! Spotkanie Członków Sekcji Szybowcowej!

Sezon płynie szybko i nie oszukujmy się, najlepsze pogody w tym roku (mimo, że na ich nadmiar też nie ma co narzekać) już za nami. Serdecznie zapraszamy wszystkich związanych z Sekcją Szybowcową na spotkanie przed przerwą zimową.

Proponujemy integrację przy grillu lub ognisku, wspólnie spędzony czas pełny lotniczych opowieści i w miarę możliwości pogodowych latanie. Możliwe zawody na celność lądowania.

Wcześniej jednak trzeba przedyskutować przyszłość Sekcji Szybowcowej. Zarząd wybrany w poprzednich wyborach swoją kadencję już zakończył. Przy okazji zebrania, mamy nadzieję znacznej części szybowników Aeroklubu Włocławskiego, musimy zastanowić się, jak powinna funkcjonować Sekcja: czy Zarząd jest potrzebny i wybrać nowy lub zaproponować inny sposób organizacji.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 października. Zaczynamy odprawą o godzinie 9 w świetlicy na górze. Zakończenie wedle rozwoju wydarzeń.