MP Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze 2018 – zakończone!

W dniu 25.03.2018 na lotnisku Kruszyn odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze 2018 pn. „31. Mały Puchar Gordona Bennetta” w klasie F7A/M. W zawodach udział wzięło 26 zawodników w klasach F7A/M i F7A/M Open, a także w kategorii drużynowej. Łącznie, zawody skupiły ponad 50 uczestników z całej Polski.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

F7A/M:

1. Patrycja Zalewska – Aeroklub Włocławski (Modelarnia Lotnicza w Bądkowie)
  2. Igor Dobrowolski – Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
  3. Oliwia Matyśniak – Klub Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego w Łasku

F7A/M Open

1. Wiktor Węglewski i Igor Dobrowolski – Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
  2. Dorota Dobrowolska i Zuzanna Rosińska – Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
  3. Paweł Gniadek – Aeroklub Nadwiślański

Drużynowo:

1. Aeroklub Włocławski I
  2. Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
  3. Aeroklub Łódzki
    PEŁNE WYNIKI

Nowych Mistrzów i Wicemistrzów Polski wszystkich kategorii uhonorowano pucharami oraz medalami i dyplomami Aeroklubu Polskiego.

Zawody przebiegły w miłej, sportowej atmosferze, a pogoda była wręcz idealna do przeprowadzenia zawodów, dzięki czemu z powodzeniem udało się rozegrać wszystkie konkurencje Mistrzostw Polski. Wszystkim uczestnikom zapewniono gorące napoje oraz obiad. Szczegółowe informacje na temat zawodów znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej Aeroklubu Włocławskiego – www.aeroklub.wloclawek.pl. Sponsorem zawodów była firma Instal-Projekt Sp. Jawna z Włocławka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów – TUTAJ.