Dzień Otwarty Aeroklubu Włocławskiego

Wszystkich mieszkańców Włocławka i okolic, a także Członków Włocławskiego Klubu Seniorów Lotnictwa zapraszamy w dniu jutrzejszym, tj. 15 września br. na lotnisko Kruszyn, gdzie pomiędzy zaplanowanymi na ten dzień lotami zawodniczymi w ramach 4. FAI Balonowych Mistrzostw Świata Juniorów 2018, w godzinach pomiędzy 10.00, a 19.00 odbędzie się Dzień Otwarty Aeroklubu Włocławskiego. Na naszych gości czeka szereg atrakcji nie tylko dla najmłodszych! Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące imprezy:

GOŚCIE
– Daria Dutkiewicz – Mistrzyni Świata Kobiet w lotach balonowych;
– Centrum Nauki Kopernik / Instal-Projekt (sponsor);
– Politechnika Warszawska, Koło Naukowe Lotników – symulator samolotu i szybowca oraz warsztaty p.n. „Zbudujecie swój samolot z KNN MELprop”;
– Studio Tańca Puls Włocławek – animacje oraz pokazy tańca i fitnessu;
– ATH Moto Club Włocławek;

ATRAKCJE
– namiot Małego Rysownika oraz próba stworzenia największej mandali lotniczej w historii – Hamelin Polska producent marki Oxford (sponsor);
– wata cukrowa, malowanie twarzy,  dmuchany plac zabaw;
– tor wrotkarski;
– SKYDIVE – aktywna strefa spadochronowa;

WOLONTARIAT

Przedstawiciele Schroniska dla Zwierząt będą zbierać pieniądze na leczenie specjalistyczne oraz karmę specjalistyczną dla podopiecznych. Mile widziane karmy w puszkach dla psów, ręczniki, kocyki, chemię do dezynfekcji kojców i boksów.

Zapraszamy!