Informacje z Posiedzenia Zarządu Aeroklubu Włocławskiego z dnia 26.02.2019

W dniu 26 lutego bieżącego roku odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Aeroklubu Włocławskiego.

Na posiedzeniu tym zatwierdzono plany finansowe na 2019.

Zatwierdzono termin konferencji BL personelu Aeroklubu Włocławskiego na 30 marca br. o godzinie 10.00 . Konferencja odbędzie się na lotnisku AW na lotnisku. Po konferencji. zostanie aktywowany system egzaminowania KWT Aeroklubu Włocławskiego.

Zarząd przyjął informację nt przygotowywanego projektu dotyczącego przekazania szybowców członkom AW na zasadach tzw. „Słupskich”. Projekt stosownej umowy i związanych z nią rozwiązań jest w trakcie przygotowań prawnych. Propozycja zostanie przedstawiona społeczności Aeroklubowej do wyrażenia stanowiska.

Zarząd omówił bieżące zagadnienie funkcjonowania Aeroklubu. Przyjęto informacje nt stanu przygotowań sprzętu lotniczego do nowego sezonu lotniczego ,który jest realizowany zgodnie z planami założonymi przez Zarząd AW.

Zarząd również zwraca się do Członków AW o systematycznie regulowanie opłat za składki członkowskie i zaległości za loty .

Kolejny apel działu wyszkolenia AW o włączenie się członków AW do prac związanych z odnowieniem oznakowań poziomych płyty lotniska i pasów operacji lotniczych oraz do innych prac związanych z przygotowaniami do sezonu lotniczego. Chętnych do takiej pomocy prosi się o kontakt telefoniczny lub e-mailowy na adres biuro@aeroklub.wloclawek.pl