Obchody Święta Lotnictwa Polskiego – 28.08.2019

W środę 28 sierpnia na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego miały miejsce obchody Święta Lotnictwa Polskiego, który w tym roku miały bardzo uroczysty charakter ze względu na połączenie ich z oficjalnymi obchodami 60-lecia powstania Aeroklubu Włocławskiego. Z tej okazji odsłonięty został pamiątkowy obelisk przygotowany przez członków Włocławskiego Klubu Seniorów Lotnictwa, dodatkowo na znajdujących się przy nim tablicach umieszczona została historia Aeroklubu Włocławskiego wraz z historią każdej z naszych sekcji.

Po oficjalnej części uroczystości odbyło się spotkanie pokoleniowe członków Aeroklubu Włocławskiego, podczas którego liczne grono przybyłych gości mogło powspominać dawniejsze czasy i podzielić się swoimi historiami związanymi z naszym Aeroklubem.