Dni otwarte w Aeroklubie Włocławskim – już wkrótce!

Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego zaprasza na  dni otwarte Aeroklubu Włocławskiego, które odbędą się w dniach:

• 26 październik (sobota) godzina 10:00 – 14:00

• 09 listopad (sobota) godzina 10:00 -14:00 dodatkowo odbędą się mistrzostwa latawcowe i spotkanie pokoleniowe.

• 16 listopad (sobota) godzina 10:00 -14:00

W trakcje tych spotkań będzie można zapoznawać się z profilem  Działalnością Aeroklubu Włocławskiego oraz z Historią Lotnictwa Polskiego na Ziemiach Kujawskich i Dobrzyńskich w 100 lecie jego istnienia w Polsce oraz w 60 lecie Aeroklubu Włocławskiego.

Każdorazowo będzie można przy sprzyjających warunkach pogodowych zapoznać się z profilem szkolenia szybowcowego, samolotowego i motolotniowego, a zwycięzcy konkursu będą mogli wykonać loty zapoznawcze.

Serdecznie Zapraszamy!

Spotkania odbędą się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego.