Szkolenie szybowcowe 2020 – rozpoczynamy nabór!

Współcześnie pilot staje się zawodem przyszłości, a linie lotnicze masowo przyjmują nowych pracowników i zwiększają liczbę wykonywanych lotów. Wychodząc naprzeciw tej potężnej gałęzi rynku pracy Aeroklub Włocławski rozpoczyna nabór kandydatów na podstawowe szkolenie szybowcowe w roku 2020 – latanie szybowcem to podstawowa umiejętność, którą powinien posiąść każdy przyszły pilot samolotowy.

Szkolenie planowane jest na okres wiosenno-letni, tj. w okresie marzec-wrzesień 2020, planujemy (w zależności od preferencji uczniów) przeprowadzić je w formie niestacjonarnej lub półstacjonarnej. Oferujemy uczniom szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów oraz konkurencyjne ceny. W przypadku zebrania większej grupy chętnych planujemy również zorganizowanie w okresie zimowym szkolenia teoretycznego na lotnisku w Kruszynie.

Jak zapisać się na nasz kurs?

Wystarczy mieć ukończone 14 lat* i wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w linku poniżej:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jeśli chcecie sprawdzić jak wygląda latanie szybowcem, okazja ku temu będzie już w najbliższą sobotę tj. 9 listopada oraz 16 listopada w ramach Drzwi Otwartych Aeroklubu Włocławskiego.

KLAUZULA INFORMACYJNA – RODO

*W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia wymagana będzie również zgoda rodzica/prawnego opiekuna – również zawarta w formularzu.