Ostatni dzień Drzwi Otwartych Aeroklubu Włocławskiego – 16.11.2019

Już w najbliższą sobotę, Aeroklub Włocławski organizuje ostatnią, trzecią edycję, organizowanych pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Drzwi Otwartych. W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych na lotnisko w Kruszynie, gdzie będzie można zapoznać się z profilem działalności Aeroklubu Włocławskiego, naszą ofertą szkoleniową, obejrzeć nasze statki powietrzne oraz odbyć lot zapoznawczy np. szybowcem.

Dodatkowo rozegrane zostaną Zawody Szybowcowe na Celność Lądowania, na które serdecznie zapraszamy wszystkich naszych szybowników, wpisowe na powyższe zawody to 20 zł + dodatkowo opłata za lot zgodnie z naszym cennikiem. Odprawa przedlotowa rozpocznie się o godzinie 9, a zawody rozgrywane będą między 10, a 15. Dla zwycięzców przewidujemy nagrody.

Regulamin Zawodów dostępny tutaj.

Po zakończeniu lotów, odbędzie się spotkanie integracyjne kończące i podsumowujące sezon lotniczy 2019, a także Hangar Party!

Serdecznie zapraszamy!