Spotkanie wigilijne członków Aeroklubu Włocławskiego

W miniony piątek – 13 grudnia, na lotnisku w Kruszynie odbyło się spotkanie wigilijne członków Aeroklubu Włocławskiego. Ku naszemu zaskoczeniu, pojawiło się wielu gości, swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Włocławek, Starosta Powiatu Włocławskiego i Przewodniczący Rady Gminy Włocławek. Po krótkiej części oficjalnej, którą poprowadzili Prezes Zarządu – Sławomir Sarnowski, Dyrektor – Marek Koziński i ks. Sławomir Deręgowski, była okazja do tradycyjnego podzielenia się opłatkiem i złożenia sobie życzeń świątecznych i noworocznych. Po tym członkowie mogli luźno ze sobą porozmawiać, podsumować sezon, powspominać.

Specjalne podziękowania kierujemy dla ks. Sławka, który aktywnie włączył się w organizację tego spotkania, m.in. organizując poczęstunek dla przybyłych gości.

Aeroklub Włocławski pragnie także złożyć najserdeczniejsze życzenia, dla wszystkich członków i sympatyków – dużo zdrowia, szczęścia, niech te święta upłyną w pogodnej i rodzinnej atmosferze, a nadchodzący rok 2020 niech będzie pełen sukcesów, zarówno tych lotniczych, jak i tych życiowych!

Zapraszamy również do zapoznania się z fotorelacją ze spotkania wigilijnego, przygotowaną przez kol. Wojciecha Nawrockiego, dostępnej pod tym linkiem.

fot. Krysztof Ryniecki, Kamil Poliński