Konferencja Bezpieczeństwa Lotniczego

W związku ze stanowiskiem Krajowego Sztabu Zarządzania Kryzysowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, informujemy że Konferencja BL odbędzie się wyłącznie w formie online. Wszystkie materiały z nią związane zostaną opublikowane w wersji elektronicznej, to samo dotyczy seminarium instruktorskiego.
Informacja na temat egzaminów KWT zostanie opublikowana na stronie internetowej.

Informujemy również, w związku z obecną sytuacją ogólnopolską, działalność Aeroklubu Włocławskiego zostaje ograniczona do minimum. W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

"Drodzy członkowie,

W związku z zaleceniami wydanymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, Konferencja BL zaplanowana na 14 marca br. nie odbędzie się w tradycyjnej formie.

Jednocześnie informujemy, że nasi pracownicy i instruktorzy będą dyżurować w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 9-16.

Z racji, że przepisy prawa lotniczego obligują nas do przeprowadzenia takiej konferencji, materiały BL udostępnimy za pośrednictwem strony internetowej, tak samo będzie w przypadku materiałów dotyczących seminarium instruktorskiego.

Zapraszam,

Szef Wyszkolenia Aeroklubu Włocławskiego"