Egzaminy KWT 2020!

W związku z aktualną sytuacją w Polsce i na Świecie, zmieniamy zasady przydzielania kodów dostępowych do egzaminów KWT na rok 2020.

Kody przydzielane będą drogą elektroniczną, w związku z tym wszystkich zainteresowanych uzyskaniem takiego kodu prosimy o przesłanie zapytania na adres: biuro@aerolub.wloclawek.pl

Wiadomość powinna zawierać następujące informacje i załączniki:

1. Oświadczenie o zapoznaniu się z materiałami z konferencji BL,
  2. Imię i nazwisko,
  3. Potwierdzenie wpłaty składki członkowskiej 2020.

Kod zostanie przydzielony i przesłany w wiadomości zwrotnej.

Informacja ze szkoły lotniczej Avioner:

Szanowni Państwo, Panie Dyrektorze,

uruchomiliśmy w tym roku w nowej formule kurs/egzamin KWT – www.avioner.pl, online. Jest to coroczny egzamin KWT, ale poprzedzony 4-godzinnymi wykładami, które prowadzi instr. Daniel Wowra w zakresie SPL oraz instr. Aleksander Pytel w zakresie PPL(A). To coś nowego …

To co wyróżnia tę usługę to oprócz sprawdzania posiadanej wiedzy egzaminowanego pilota, także jego kształcenie. Otóż w przypadku udzielenia złej odpowiedzi na postawione pytanie system wyświetli pilotowi prawidłową odpowiedź wraz z jej uzasadnieniem/opisem. Dodatkowo pilot w czasie rejestracji może wskazać Aeroklub/ośrodek w którym wykonuje loty, co pozwali nam wysłać tam automatycznie kopię jego protokołu po zakończonym egzaminie KWT.

Zapraszamy do korzystania,
ATO Avioner
Romuald Choromański

UWAGA: kod jest jednorazowy, należy go wpisać po zalogowaniu i wyborze „KWT” z koszyka. Uprawnia do zakupu egzaminu w cenie 35 pln brutto.

Nie należy robić przelewu na konto Aeroklubu Włocławskiego.

Jednocześnie informujemy, że termin płatności składek przesuwamy z 31 marca na 15 kwietnia. Po tym terminie składka wzrasta o 50%.

Nr konta dla składek członkowskich: 69 9550 0003 2001 0071 0185 0001