Półkolonie -„Wakacje z Aeroklubem”

W naszym Aeroklubie zakończyły się trzy tygodniowe turnusy półkolonii pn. „Wakacje z Aeroklubem”.  Dzięki finansowaniu z „Fundacji ANWIL dla Włocławka” dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach modelarskich, z pilotami, rekreacyjnych i sportowych. Przestrzeń na lotnisku, obserwacja szkoleń szybowcowych, lotów samolotów, skoków spadochronowych, sklejanie modeli, które później mogą latać, dawała dzieciom możliwość rozwijania pasji i aktywnego spędzania wakacyjnego czasu. Tygodniowe turnusy kończyły się konkursem latania modeli, sklejonych w czasie zajęć. Wszyscy otrzymali drobne upominki i dodatkowe nagrody, które zostały ufundowane przez pasjonatę modelarstwa z wydawnictwa @WEKTOR. Bardzo dziękujemy za atrakcyjne nagrody. Półkolonie na lotnisku będą jeszcze trwały w sierpniu. Są jeszcze ostatnie miejsca, zachęcamy zainteresowanych rodziców dzieci o kontakt tel 693812830.  Więcej zdjęć na profilu Facebook Fundacji Caietanus.