SMI

AEROKLUB WŁOCŁAWSKI ZAPRASZA NA SZKOLENIA NA SAMOLOCIE ULTRALEKKIM (UAP) SKY RANGER.

Zapraszamy na stronę internetową Szkoły Latania „Lataj” – www.szkolalataj.pl

W związku z uzyskaniem przez Aeroklub Włocławski certyfikatu Organizacji Szkolenia Lotniczego (PL/CTO-165) i w związku z porozumieniem ze Szkołą Latania „Lataj”, zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenia do uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Pilota Samolotu Ultralekkiego (UAP) oraz uprawnień do lotów w przestrzeni kontrolowanej (CVFR) i wielu innych szkoleń: Oferta.

Do szkolenia używamy najlepszego w swojej klasie, nowego samolotu ultralekkiego Sky Ranger: Galeria i opinie nt. samolotu – Samolot Mistrzów.

Aeroklub Włocławski im. St. Skarżyńskiego posiada uprawnienia Motolotniowej Organizacji Obsługowej – Nr wpisu do ewidencji 014/PHG/C, Nr certyfikatu: 014PHG/C. W związku z posiadanym certyfikatem Aeroklub Włocławski świadczy usługi w zakresie:

– naprawy motolotni;
– poświadczenia obsługi motolotni;
– wydawanie i przedłużanie pozwoleń na wykonywanie lotów na motolotniach;

Ponadto Aeroklub Włocławski im.St.Skarżyńskiego posiada mechanika lotniczego z uprawnieniami ULS i w związku z tym świadczy następujące dodatkowe usługi:

– naprawy statków ULS;
– poświadczenia przeglądów statków ULS;

Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego, będzie w przyszłym roku gospodarzem i organizatorem 13 Mikrolotowych Mistrzostw Europy FAI – Włocławek 2015.

Zapraszamy także do odwiedzania strony internetowej włocławskich pilotów motolotniowych – www.motolotnia.wloclawek.pl

W sprawach dotyczących Sekcji Mikrolotowej, prosimy o kontakt z biurem Aeroklubu Włocławskiego:

Lub napisz e-mail:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat