Jak dołączyć do Aeroklubu Włocławskiego?

Wszystkich, którzy chcą zostać Członkiem Aeroklubu Włocławskiego im. Stanisława Skarżyńskiego, zapraszamy do wypełnienia poniższej deklaracji:

Deklaracja Członkowska

Wydrukowaną i wypełnioną deklarację, należy dostarczyć do biura Aeroklubu Włocławskiego w godzinach od 7.00 do 15.00 w dni robocze.

Informacja o szkoleniach lotniczych w 2017 roku:

AEROKLUB WŁOCŁAWSKI im. Stanisława Skarżyńskiego prowadzi nabór na szkolenia lotnicze: SAMOLOTOWE, SZYBOWCOWE, MOTOLOTNIOWE, SPADOCHRONOWE, BALONOWE oraz MODELARSKIE, które będą realizowane w okresie 2017 roku.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami, zapraszamy tutaj po szczegóły:

Szkolenie lotnicze w sezonie 2017

Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnym cennikiem dotyczącym naszej oferty:

Cennik Aeroklubu Włocławskiego na rok 2017

Posiadane certyfikaty i usługi świadczone przez Aeroklub:

– Pokazy lotnicze w wybranym przez Państwa miejscu w wykonaniu sekcji samolotowej, szybowcowej, spadochronowej oraz balonowej;
– Wykonywanie obsług technicznych i napraw szybowców oraz samolotów;
– Motolotniowa Organizacja Obsługowa;

Możliwości reklamy w trakcie zawodów:

W imieniu Zarządu Aeroklubu Włocławskiego składamy Państwu propozycję promocji i reklamy w trakcie imprez sportowo – lotniczych organizowanych przez Aeroklub Włocławski w roku 2017.

Od czego zacząć swą przygodę z lotnictwem? Jeśli interesujesz się lotnictwem, a na dźwięk przelatującego samolotu podbiegasz do okna, to może powinieneś sam spróbować żeglowania w przestworzach? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne, ani specjalnie kosztowne. Na początku zdecyduj się, czy chcesz latać szybowcami, czy samolotami. A może chciałbyś skakać ze spadochronem?

Zapraszamy!