Zgodnie z uchwałą zarządu z dnia 07.06.2024 zapraszamy członków Aeroklubu Włocławskiego na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze naszego stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 22.06.2024  (sobota) o godzinie 10:00 w siedzibie Aeroklubu w Kruszynie.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Wystąpienie Prezesa Aeroklubu Włocławskiego.
  3. Przyjęcie Regulaminu Obrad.
  4. Wybór Przewodniczącego i sekretarza Obrad oraz Protokolanta.
  5. Stwierdzenie przez Przewodniczącego Obrad ważności Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Aeroklubu Włocławskiego im. S. Skarżyńskiego oraz stwierdzenie jego zdolności do podejmowania wiążących uchwał.
  6. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków oraz Komisji Skrutacyjnej
  7. Przyjęcie porządku obrad.
  8. Przedstawienie Sprawozdania Zarządu Aeroklubu z działalności za 2023 rok.
  9. Przedstawienie Sprawozdania Finansowego Stowarzyszenia za 2023 rok.
  10. Dyskusja nad  przedstawionymi Sprawozdaniem Finansowym Aeroklubu Włocławskiego za rok 2023 i Sprawozdaniem Zarządu Stowarzyszenia z działalności 2023 rok.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Sprawozdania Finansowego Stowarzyszenia z działalności za 2023 rok.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Sprawozdania Zarządu Stowarzyszenia z działalności za 2023 rok.
  13. Podjęcie uchwały o podziale/przeznaczeniu zysku za 2023 rok.
  14. Zgłoszenie kandydatów na Członków Zarządu Stowarzyszenia oraz powołanie Członków Zarządu Stowarzyszenia i podjęcie uchwał.
  15. Zmiana statusu Stowarzyszenia
  16. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
  17. Podjęcie uchwał i przyjęcie wniosków zgłoszonych do Komisji Uchwał i Wniosków.
  18. Podsumowanie obrad.
  19. Zamknięcie obrad.